Jak postępować z niejadkiem?

Witam, córka ma 10 Msc waży 8400. Problem w tym, że w ciągu doby łącznie wypija tylko 300-350 ml mm. Do tego codziennie 100g lub trochę więcej owocu, z kasza manną lub inna kasza, obiad to ok 100g mięsny. Wpada kilka chrupkow kykurydzianych. Nic innego nie chce. Po każdym posiłku oddaje do 15 minut kupę. Przy jedzeniu strasznie się wygina w łuk, kręci głową. Przez ostatnie dwa miesiące przybrała 200g. Nietoleruje laktozy, więc mleko bezlaktozowe. Są dni, że przez 6 godzin odmawia jedzenia, po czym wypija tylko 100ml mleka, z takim głośnym burczeniem i przelewaniem. Po czym jest znów kupa i tak po każdym posiłku. Robiłam baśnie na resztki pokarmowe, wyszła skrobia więc ziemniaków nie podaję. Czy kontrolować dziecko w kierunku alergii pokarmowych czy choroby związanej z ukl pokarmowym z jelitami. Gdy miała tydzień na badaniach były widoczne poszerzone pętle jelitowe, lekarz powiedział, że prawdopodobnie powietrze, co jest norma. Późno i Długo oddawała smułke. Ma pielektazje nerki prawej. Na kontrolnej wizycie usłyszałam, żeby ją częściej dokarmiac tylko że próba jedzenia czy picia mleka to krzyk i kupy. Pomocy.

może Pani próbować karmienia metodą BLW, ale wobec powyższego opisu skierowałabym dziecko na diagnostykę gastroenterologiczną. Badanie kału na resztki pokarmowe nie ma żadnej wartości diagnostycznej