Jak powinna sobie poradzić kobieta, która zdradzała męża?

Zdradzalam meza przez pół roku jak mam sobie to wybaczyć dziś trace rodzine

Dzień dobry. Wbrew temu, co zwykle sądzą Klienci, zdrada najczęściej nie jest przyczyną kryzysu w związkach, ale jego skutkiem. Nie zawsze czytelnym, ale jednak skutkiem wcześniejszych relacji a raczej deficytów, konfliktów, trudności związanych z różnymi etapami w związku. Oznacza to, że obie strony mają coś do zrobienia, by poradzić sobie z jej skutkami, ale także zapobiec kolejnym kryzysom, które ze zdradą czy bez niej, będą trudne i unieszczęśliwiające. Proszę rozważyć terapię par. Nawet jeśli dziś miałaby Pani skorzystać z indywidualnego wsparcia specjalisty (na co namawiam), proszę docelowo poszukać wsparcia dla Państwa w terapii małżeńskiej. Wielokrotnie pracuję z parami, które - mimo trudności, także podobnych, które Pani opisuje - potrafiły na nowo zbudować satysfakcjonujące relacje. Często deklarując, że zaczęli być szczęśliwi bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Pozdrawiam.