Jak powinna wyglądać zapisana słownie ilość sumaryczna leku psychotropowego?

Jak powinna wyglądać zapisana słownie ilość sumaryczna leku psychotropowego? To sedam 3mg, po 30 tabletek, 2 opakowania. Czy trzeba wszystko pomnożyć? Czy powinno się zapisać: sto osiemdziesiąt miligramow i to wystarczy czy trzeba jeszcze dodawać jakieś słowa np substancja czynna, bromazepam?

Witam,
osoba upoważniona do wystawiania recept, jest przeszkolona w tym temacie i zgodnie z zaleceniami, wskazaniami wystawia receptę, jeśli ma Pani wątpliwości, proszę na wizycie u specjalisty porozmawiać o tym problemie.
Pozdrawiam serdecznie