Jak powstrzymać agresję w stosunku do partnera?

Witam mam problem życie w ciągłym biegu stres zmęczenie . Sprawa rozwodowa mój mąż bił mnie . Teraz mam nowego partnera i do około pół roku nic się nie działo było wszystko ok. Kiedy mój jeszcze obecny mąż wyszedł z więzienia i zaczęłam go spotykać w pracy na ulicy . Mój obecny partner jest przeze mnie bity i wyzywany pluty krzyczę weź te łapy nie dotykaj mnie wszystko dzieje się podczas snu jak wstaje nic nie pamiętam. Proszę o pomoc

Agresja wobec obecnego partnera może być zarówno wynikiem nieprzepracowanych emocji związanych z poprzednim związkiem, jak i może wynikać z innych zaburzeń (np zaburzenia osobowości). Zachęcam do podjęcia konsultacji psychologicznej oraz psychoterapii. Specjalista nie tylko zdiagnozuje, ale także pomoże przepracować trudne emocje, wprowadzić zmiany i odzyskać harmonię oraz radość z relacji.

Witam, żyje Pani w ciągłym biegu i stresie, czuje Pani zmęczenie. Pani zachowanie w czasie snu może wiązać się z Pani doświadczeniami z przeszłości. Pani poprzedni partner wyszedł z wiezienia, znów zaczęła go Pani widywać. Proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem psychiatrą i psychologiem, podjąć psychoterapię. Przesyłam link do placówek NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/ Pozdrawiam serdecznie

Witam Panią
Pani agresja jest reakcją obronną Pani psychiki na lęk
i traumatyczne doświadczenia z przeszłości.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać równowagę
wewnętrzną, wzmocnić poczucie własnej wartości,
zdobyć umiejętność kontrolowania emocji
i radzenia sobie ze stresem, a także pogodzić się
z przeszłością i rozpocząć nowy etap w życiu.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu ze mną.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl