Jak pozbyć się brzucha po dwójce dzieci?

Mam 25 lat 165 cm wzrostu urodzilam 2 dzieci , 2 razy cesarskie ciecie. Waze 120 kg, po ciazy zostal mi obwisly brzuch, staram sie pic duzo wody jednak czasem nie potrafie sie powstrzymac od picia coli lub ogolnie napoju, woda nie gasi mojego pragnienia, stres zajadam a co do cwiczen to motywacja trwa krotko bo boli mnie kregoslup i stawy u nog prosze mi pomoc mam juz dosc takiego zycia. Chcialam tez powiedziec ze jestem czesto glodna i zadnej diety nie potrafie utrzymac dluzej niz 2 dni

Dzień dobry,

żeby sobie pomóc należałoby wykonać podstawowe badania, ułożyć jadłospis i dalej rozważyć opiekę psychodietetyka. Problemy o których Pani pisze są do rozwiązania, ale warto skorzystać z pomocy.

Polecam mgr Iwonę Rumińską z Centrum Zdrowia Emvit w Trzebnicy