Jak pozbyć się lęków w ciąży?

jestem w ciąży w 4 tygodniu i zrobiłam się strasznie " strachliwa" dzwoni telefon a ja jestem jakaś nerwowa lekarz mi w sumie nic nie powiedział co mogę jeść czego nie mogę jakie herbatki mogę pic ogólnie jestem rozkojarzona i bardzo szczęśliwa

Witam serdecznie, niech Pani skonsultuje się z dobrym psychoterapeutą albo psychologiem, który zna się na treningu autogennym, jak się Pani tego nauczy to lęki przejdą, bez żadnych herbatek.
Pozdrawiam