Jak pozbyć się nadmiernego pocenia u osoby z ADHD?

Mam problem z koncentracją oraz Nadmiernym Poceniem Mam intensywne bóle głowy od 3 miesiecy codziennie Problemy z pamięcią również sie objawiały od dziecka miałem stwierdzone ADHD i Zaburzenia osobowości Wystąpił epizod Psychotyczny aktualnie jestem psychicznie zdrowy nie przyjmuje żadnych leków Moim pytaniem jest to : czy objawy mogą wzajemnie być połączone Somatyczne bądź inne

Witam serdecznie,

naukowo jest udowodniono, że zdrowie psychiczne jest mocno związane ze zdrowiem psychiczny. W praktyce wygląda to tak, że przeżywając trudne wydarzenie mogą wystąpić objawy somatyczne (pocenie się, czerwienie się, wymioty, bóle karku albo pleców itp.).
Czy pocenie się występuje zawsze czy tylko w określonych sytuacjach? Czy stosował Pan w swoje praktyce techniki relaksacyjne? W celu rozpoznania która z technik najbardziej pasowałaby w Pana konkretnej sytuacji warto zwrócić się na wizytę do psychologa.

Z wyrazami szacunku,
Viktoria Kondratiuk