Jak pozbyć się odstającego brzucha i czym to jest spowodowane?

Mój problem dotyczy odstającego brzucha waże 48kg przy wzroście 159cm ćwicze 6weidera i ABS jestem wegetarianką nie jem tłustych potraw a słodycze jem od czasu rano jak wstaje brzuch jest płaski ale jak coś zjem malego lub wypije powiększa się z karzdym posiłkiem boli mnie w tedy czuje jak by mi się żołądek rozciągał i mieśnie koleżanki mają płaski brzuch tylko ja jedyna mam odstający i nie mam piersi co mam zrobić żeby był płaski i czym to jest spowodowane że odstaje

Dzień dobry,

Jeżeli boli Panią brzuch powinna Pani udać się do lekarza i wykonać podstawowe badania m.in. usg jamy brzusznej.
Wypukły brzuch może być spowodowany wadą postawy np. przodopochyleniem miednicy, wtedy brzuch staje się wizualnie większy, wypukły. Są ćwiczenia, które pomagają skorygować tę wadę.