Badania krwi - limfocyty

Limfocyty to komórki układu odpornościowego. Ich nadmiar i niedobór świadczy o tym, że w naszym organizmie dzieję się coś niedobrego. Pamiętajmy jednak, że ich ilość zależy m.in. od wieku. Więcej o badaniu i limfocytach opowie lek. Łukasz Kowalski.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

proszę niezwłocznie udać się do lekarza i nie bagatelizować tych objawów. Jeśli nie jest Pani w stanie jeść ani pić (zwłaszcza w tak upalne dni), to bardzo szybko może dojść do odwodnienia organizmu. Jest to prawdopodobne, zwłaszcza, że wspomina Pani o bezmoczu, który jest jednym z objawów odwodnienia.

Inne symptomy odwodnienia to suchość w ustach, suchość skóry, uczucie zmęczenia, wzmożone pragnienie, brak apetytu, zaparcia, senność czy wspomniane przez Panią bóle głowy.

Proszę jak najszybciej uzupełnić płyny, pamiętając równocześnie o tym, żeby nie przyjmować ich zbyt gwałtownie. W przypadku ostrego odwodnienia wymagana jest hospitalizacja. Jak jest w Pani przypadku - nie wiemy, dlatego koniecznie trzeba to skonsultować z lekarzem. Odwodnienie może mieć bowiem poważne konsekwencje zdrowotne.

Więcej informacji na temat odwodnienia znaleźć można pod linkiem: https://portal.abczdrowie.pl/odwodnienie-organizmu-charakterystyka-przyczyny-objawy-leczenie.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty