Jak pozbyć się tłuszczu z okolicy brzucha?

mam 43 lata siedzący tryb życia każde próby odchudzania kończą się po ok. 2 tygodniach jak tylko zrzucę kilka kilo to odpuszczam mam problem najgorszy z tłuszczem na brzuchu czy jest jakaś dieta nie droga i nie uciążliwa na te partie ciała?

Witam,
W odchudzaniu najważniejsza jest wytrwałość, więc jeśli naprawdę chce się coś osiągnąć, dobrze jest wytrwać dłużej. Aby zdrowo i bezpiecznie stracić zbędne kilogramy, najważniejsze jest zdrowe odżywianie w połączeniu z aktywnością fizyczną. Proponowałabym spożywać 5 posiłków dziennie, do diety włączyć owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste, unikać potraw tłustych, smażonych, wysokoprzetworzonych oraz słodzonych napojów i soków.
Pozdrawiam,
Natalia Ciesielczuk

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska

Witam Panią,

Odchudzanie wymaga jednak silnej woli i wytrwałości. Próby Pani odchudzania kończyły sie niepowodzeniem ponieważ być może dieta była zbyt rygorystyczna, nie dostosowana do Pani potrzeb i oczekiwań. Jadłospis powinien być prosty, dania szybkie w przygotowaniu i smaczne. Podczas kuracji powinna Pani otrzymywać dawkę motywacji od swego dietetyka. Postępy i efekty które z czasem sie pojawiają będą napędzały Panią do dalszego działania. Niestety nie da się schudnąć jednie z określonej partii ciała Tłuszcz spala się równomiernie.

Widzę że jest Pani z Warszawy więc serdecznie zapraszam na konsultację dietetyczną. Przyjrzę się dokładniej pani obecnej diecie i wskażę błędy oraz przekażę Pani niezbędną wiedzę, dzięki czemu wprowadzi Pani dobre nawyki żywieniowe.
W czasie spotkania wykonuję pomiary:
masy ciała
tkanki tłuszczowej
nawodnienia organizmu
masy mięśniowej
masy kostnej
czynnej(AMR) i biernej(BMR) przemiany materii
określam rodzaj sylwetki (WHR)

Przeprowadzę również szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny, tak aby dieta była jak najbardziej indywidualna.Muszę się zorientować jaki jest Pani styl życia, ile ma Pani czasu na przygotowywanie posiłków, jakie są Pani preferencje smakowe itp.Na podstawie wyników z pomiarów i informacji uzyskanych z wywiadu układam indywidualną i odpowiednio zbilansowaną dietę.
Dodatkowo otrzymuje Pani podstawowe zalecenia żywieniowe, listę zakazanych i dozwolonych produktów w czasie diety i inne cenne wskazówki.
Częstotliwość spotkań kontrolnych ustala Pani sama, ja niczego nie narzucam.

kontakt: 506 225 670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk