Jak przybrać na wadze przy zdrowym trybie życia i siedzącej pracy?

Witam od pewnego czasu borykam sir z przybraniem masy ciala 172WZROST WIEK 32 waga 58 niby w normie ale wolal bym miec okolo 65kg 3-5 posilkow dziennie zdrowy tryb zycia praca siedzaca pytanie jak przybrac na masie

Witam. Polecam regularne uprawianie aktywności fizycznej która pozwoli zwiększyć masę miesniowa.