Jak radzić sobie po toksycznym związku?

Przyszłam tu zadac bardzo nurtujące mnie pytania od dawna. Mam 18 lat i w życiu przeszłam bardzo toksyczny związek gdzie byłam źle traktowana. Miałam przez to bardzo zły stan emocjonalny lecz po czasie wszystko się naprawiło, wróciło do normy. Jednak ostatnio jestem ze swoim nowym partnerem i naprawdę wszystko się układa, ale zwykle sprzeczki powodują u mnie płacz. Każda mniejsza przykrość powoduje u mnie płacz.. Ostatnio bardzo się to nasiliło i płacze ciągle, zakupiłam nawet tabletki uspokajające. Płacze prawie przez wszystkie negatywne uczucia, gdy ktoś na nnie podniesienie ton, gdy ktoś powie coś niemiłego, gdy ktoś mi coś zarzuci. Zawsze byłam twarda i mało płakałam, a teraz.. Kleje się jak dziecko.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Proszę nie czekać i sięgnąć po wsparcie specjalistyczne, kontaktując się osobiście
z Poradnią Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz psychoterapeutycznego leczenia.

Serdeczności oraz radości Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605