Jak radzić sobie z alkoholem przyjmując Depakine Chrono?

Depakine Chrono alkohol. Mam Chorobę afektywną dwubiegunową. Depakine biorę rano 300mg i wieczorem 300mg Pregabalina 3 razy dziennie i czasami, jak nie mogę zasnąć, to 1-2 tabletki perazin. Ostatnio mam problemy finansowe, które mnie dobijają i czasami popije.. niestety jestem z tych co nie mają umiaru. Już kilka razy czułem ból wątroby, który niby nie trwał długo, ale i tak zacząłem się martwić. Chce odstawić alkohol w 100% i leczyć się w 100%. Moje pytanie jaka szansa, że uszkodzi mi coś takiego wątrobę i czy moje obawy są słuszne? Niedługo mam też psychoterapie i mam zamiar tam powiedzieć wszystko.. nie będę nic ukrywać :). Po prostu nie mówiłem wszystkiego w 100%, bo miałem obawy, że mnie wrzucą do szpitala psychiatrycznego. Najgorsze, że przez te kilka sytuacji, w których sięgnąłem po alkohol.. tylko pogorszyło mój późniejszy stan.

Niestety nie można łączyć tych leków z alkoholem, szkodzi sobie Pan bardzo. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.