Jak radzić sobie z brakiem akceptacji ze strony partnera?

Jestem z narzeczonym 3 lata. Oboje mielismy ciezkie zwiazki,obecnie mamy prawie dwutetnia corke. On bez przerwy przesiaduje na snapchacie,wyszukuje na facebooku kobiety z ktorymi jechal jako kierowca,wyszukuje ich na instagramie. Jestem osoba bardzo zazdrosna i boli mnie to. Twierdzi ze to moja wina no wyrzutami go odsuwam...niedawno powiedzial mi tez ze mam brzydka twarz,jestem zaniedbana. Wczesniej mu nie przeszkadzalo ze sie nie maluje ale odkad szuka tych kobiet jest inaczej...

Dzień Dobry Pani,

Proszę podziękować wewnętrznie swojemu Narzeczonemu, że podzielił się z Panią wprost, co jest dla niego ważne, udzielając Pani cennej informacji (przyznaję w mało delikatny sposób) dzięki temu może Pani Coś z tym zrobić, by popracować nad własnym wizerunkiem i nad własnymi cechami osobowościowymi, oczywiście w sposób zgodny z Panią i taki, zeby poczuła Pani swoją wartość.

Relacja partnerska jest związkiem, w którym i nad którym trzeba non stop pracować.
Metaforycznie jest taką orchideą, która jest pięknym kwiatem, lecz bardzo wymagającym, delikatnym i wrażliwym..., a jak już zakwitnie...,czego Pani serdecznie życzę...

Z Pani opisu wnioskuję, że pomocna byłaby dla Pani praca nad poczuciem własnej wartości.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną na Skype, to zapraszam Panią do kontaktu.

Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl

Witam Panią
Wchodząc w bliski związek z drugą osobą wydaje nam się,
że miłość wystarczy, żeby nasz związek był szczęśliwy.
Niestety, czasami zamiast wsparcia i miłości są kłótnie,
wzajemne poniżanie i cierpienie. . .
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać równowagę
wewnętrzną, wzmocnić poczucie własnej wartości,
oraz spojrzeć na siebie, na partnera i relację
z odpowiedniej perspektywy.
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam, Pani partner szuka kontaktów z innymi kobietami. Jest Pani zazdrosna, ma Pani do tego prawo w przypadku, gdy ma Pani uzasadnienie że partner postępuje wobec Pani nieuczciwie. Proszę się zastanowić, czy to że zacznie Pani dbać o siebie poprawi sytuację w związku. Jeżeli chce Pani coś zmienić, proszę to zrobić dla siebie. Proszę porozmawiać z partnerem, że jego zachowanie Panią rani, czego szuka w kontaktach z innymi, czego oczekuje po Państwa relacji. Mogą Państwo skorzystać z konsultacji z psychologiem, terapii par. Warto poświęcić więcej czasu na rozmowę, przyjrzeniu się Państwa relacji.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl