Jak radzić sobie z lękiem po poronieniu?

Witam. Od straty synka w 5 miesiacu ciazy miewam lęki, ze moje dziecko bedzie niepelnosprawne i w zwiazku z tym nie potrafie zdecydowac sie na kolejne dziecko. Jestem pod opieka psychologa, ale zastanawiam sie, czy sa jakies badania, ktore pomoglyby mi uwierzyc, ze wszystko bedzie dobrze? Cos co wykluczy najgorsze choroby? Juz nie wiem jak sobie z tym poradzic i jak uwierzyc w to ze mam szanse na zdrowa ciaze i zdrowe dziecko.

Witam Panią. To bardzo ważne, że korzysta Pani ze wsparcia i pomocy psychologa. Taki specjalista może Pani pomóc znaleźć skuteczne sposoby na poradzenie sobie z lękiem. Być może ważnym specjalistą przy pomocy, którego może Pani obniżyć poziom swojego lęku będzie lekarz ginekolog, z którym może Pani porozmawiać o swoich niepokojach i który może Pani pomóc monitorować stan zdrowia. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/