Jak radzić sobie z negatywnymi myślami w wieku 27 lat?

Witam placze codziennie jak widze zakochane pary mamy z dziećmi płaczę z powodu pracy wagi a nawet lat mam 27 wydaje mi się ze nic dobrego mnie juz nie czeka mam problemy hormonalne i boję się że nie będę miała dzieci jestem zagubiona w swoim życiu i pocieszam się myślą że nawet jak nie znajdę miłości i nie będę miała dzieci to i tak długo nie pozyje czy to już depresja? Nie wiem co robić że swoim życiem pomocy

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt i za zaufanie :)

Tak nie musi być!

Kluczowym jest, by nie pozostawała Pani sama ze swoimi doznaniami
i podjęła decyzję sięgnięcia po niezbędne dla Pani wsparcie psychologiczne/psychoterapeutyczne.
By mogła Pani podzielić się z Terapeutą swoimi obawami/wątpliwościami, by dotarła Pani do prawdziwej przyczyny zaprezentowanych przez Panią symptomów, by mogła Pani na nowo dostrzec sens codzienności.

Niezbędna byłaby osobista konsultacja diagnostyczna w Poradni Zdrowia Psychicznego, do czego Panią mocno zachęcam (w ramach NFZ-tu lub prywatnie).
Celowa byłaby również kontrolna konsultacja endokrynologiczna.

Z mojej strony chcę Pani powiedzieć, że jestem przekonana, że ma Pani wiele do zaoferowania samej Sobie i Innym.

... Tam, gdzie nie widać sensu..., ten sens się własnie zaczyna...

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype/telefonicznego.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest dla Pani teraz najbardziej potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605