Jak radzić sobie z sensem życia?

Witam .Mam 22 lat . Jestem kobieta . Mam duzy problem ze sobą .Nie chce zyc tne sie nie wiem jak radzic sobie z sensem życia. Raz placze raz sie smieje. Raz Agresywna raz mila nie nawidze siebie u nie wiem juz co robic potrzebuje pomicg

Dzień dobry, warto zarejestrować się do lekarza psychiatry, który zapewne wprowadzi Pani na początek leczenie farmakologiczne i pokieruje Panią na psychoterapię. Domyślam się, że obecnie problem jest już dość duży, a w takich sytuacjach nie jesteśmy wstanie poradzić sobie sami. Warto nie zwlekać z wizytą u lekarza. Sam fakt, że już Pani o tym napisała nawet na portalu jest pierwszym krokiem do udzielenia sobie pomocy. Życzę powodzenia.
Pozdrawiam A. Pacia

Dzień Dobry Pani,

Przyznaję, że ze smutkiem ale i dobrymi myślami przeczytałam Pani relację o Pani doznaniach oraz braku odczuwania sensu/chęci życia...

Zacznę od tego, że tak nie musi być!
Jestem przekonana, że jest w Pani dużo siły, pomimo, że obecnie Pani czuje/postrzega inaczej?

Chciałabym się z Panią podzielić, że większość Ludzi odgrywa w swoim życiu wiele ról..., często je zmienia i powstaje taka trudność oddzielenia od tego, co prawdziwe, co odpowiada, a co nie, i jest sprzeczne z usposobieniem danej Osoby.

Ból, o którym Pani napisała (tak to odebrałam) sprawić może u Pani
odkrycie, co jest jego przyczyną, po to by mogła Pani znaleźć sposób na uzewnętrznienie uczuć, by podzielić się nimi z godnym zaufania psychologiem.

Chcę Pani powiedzieć, że przyznanie się do tego, że poszukuje Pani dla siebie pomocy jest już inspirującym krokiem, by pomóc sobie.

Dlatego proszę nie zostawać w tym i z tym samej i skontaktować się
z Poradnią Zdrowia Psychicznego, celem podjęcia (komplementarnego) leczenia psychoterapeutycznego.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną via Skype, zapraszam serdecznie do kontaktu.

Wspieram Panią mentalnie i życzę zwyczajnej pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605