Jak radzić sobie z zachowaniem 8-latka?

Dziecko w domu wymusza. Mam syna 8 lat. Wszędzie jest grzeczny tylko nie w domu. Nie słucha, wpada w szał jak czegoś nie dostanie ( ryczy, przeklina). Mieszkam z rodzicami, ktorzy zawsze podważają moje słowa. Ja od zawsze mówię : Nie. A oni na wszystko mu pozwalają. Syn wpada w taki szał raz na dzień. Nie działają, prośby, nagrody, kary. W szkole dobrze się uczy 6 oceny. Jest grzeczny. W domu zmienia się w terrorystę. Już nie daje rady, płaczę po nocach, zawsze są kłótnie z moimi rodzicami. Bylam i psychologa, syn rozwija się prawidłowo. Co mam dalej robić. Syn np chce grę kupić na komputerze, mówię : Nie. To mnie wyzywa, tupie nogami, przeklina. Wieczorami się uspakaja i mówi że już się poprawi, a na 2 dzień znów są kłótnie.

przede wszystkim powinna Pani porozmawiać z dziadkami chłopca, aby przy nim nigdy nie podważali Pani decyzji. od tego bym zaczęła, a dziecko - trzeba rozmawiać i tłumaczyć, bez krzyków, na spokojnie