Jak radzić sobie z zazdrością w związku mając 24 lata?

Witam. Mam 24 lata i pochodze z rodziny gdzie ojciec był alkoholikiem . Jak to bywa w takich rodzinach nie dostałem ani milości ani czułości. Kazdy zwiazek w który wchodze sprawia mi ból i cierpienie ponieważ za bardzo kocham wszedzie widze zdrade i brak zainteresowania moją osoba. Czuje sie nie kochany i zazdrosny o byle co. co można z tym zrobić? prosze o pomoc

Dzień dobry, sugeruję konsultację terapeutyczną, a potem pewnie psychoterapię, na której będzie Pan mógł odbudować swoje poczucie własnej wartości, by wchodzić w relacje i czerpać z nich satysfakcję.
Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami, małżeństwami i grupami w Warszawie, tel. 692 13 99 40, http://subteno.warszawa.pl