Jak radzić sobie z agresją mając 37 lat?

Witam. Mam problem z agresją. Mam 2 synòw. W jednym jestem zakochana do szaleństwa a drugi mnie denerwuje i krzycze na niego bez powodu. Nie umiem sobie z tym poradzić. Myśle, że mi się tak dzieje bo miałam trudne swoje dzieciństwo. Byłam bita i też było dużo agresji i zero miłości. Chciałabym bardzo to zmienić, ale niewiem jak i niewiem do jakiego mam się udać specjalisty. Proszę o pomoc. Dziękuje Kobieta 37 lat

Dzien dobry! Z tego, co Pani pisze, warto udać się do psychoterapeuty w swojej okolicy. Potrzebuje Pani emocjonalnego wsparcia i przepracowania ważnych tematów w swoim życiu. Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami, małżeństwami i grupami w Warszawie, https://subteno.warszawa.pl