Jak określić kobietę, która znęca się psychicznie nad partnerem?

Witam.... mam problem... Jestem przekonana ze nad moim bratem zneca sie psychicznie jego partnerka.... probowalam znalezc w internecie jakies teorie ktore by mnie jeszcze bardziej do tego przekonaly. .chciala bym ruszyc z pomoca ale chce sie upewnic i dowiedziec sie jak postepowac by pomoc. Czy mogla bym dowiedziec sie kiedy uznac znecanie sie psychiczne jak postepowac by pomoc i jak okreslic kobiete ktora tak postepuje jakas specjalna medyczna nazwa ???? Prosze o pomoc. Oni maja dzieci

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
takie diagnozy może postawić lekarz psycholog lub psychiatra. Najlepiej byłoby, gdyby Pani brat skonsultował się z kimś takim i opowiedział co się dzieje w domu- wtedy ocena będzie najbardziej przejrzysta, watro porozmawiać z nim o wątpliwościach i namówić na taką wizytę.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza