Jak rzucić palenie bez zażywania środków doustnych?

witam mam zamiar zerwac z nalogiem papierosow jednak jest mi bardzo ciezko,ale szczerze mowiac nie chce wydawac na wspomagacze lykac tabletki poniewaz moj zoladek zle reaguje na kazdy lek oprocz apapu.co moge zrobic by bylo mi latwiej rzucic palenie i zebym nie utyla pozdrawiam

Witam,

proszę skontaktować się z Poradnią Leczenia Uzależnień, tam znajdzie Pan specjalistów, którzy pomogą Panu w bezpieczny sposób zrezygnować z uzależnienia.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witam,
proszę zasięgnąć wiedzy w tej sprawie w ośrodkach uzaleznień,ew.poszukać w Internecie terapii antynikotynowej.
Pozdrawiam serdecznie