Palenie marihuany przez chłopaka

witam mam tez taki problem poznalam wspanialego faceta jest kochany troskliwy naprawde jestem szczesliwa jedyny problem jaki jest to to ze on pali marihuane palilby codzinnie ale tylko raz lub dwa kocham go ale strasznie boli mnie to bo nie chce go ograniczac a on nie ma zamiaru z tym zerwac prosze prosze o pomoc jak sie zachowac

Witam. Musi pani dokonać wyboru czy akceptuje jego palenie i jest z nim czy nie akceptuje brania narkotyków i nie jest z nim.
Magdalena Brabec

Dzień dobry,
martwi się Pani tym, z chłopak pali marihuanę i pisze o tym, że on nie ma zamiaru z tego zrezygnować, a Pani nie chce go w tym ograniczać. Czas podjąć decyzję, czy chce Pani nadal się martwić czy też zacząć działać. Pomocna w zastanowieniu się, co dalej robić, może być wizyta w Poradni Leczenia uzależnień i rozmowa ze specjalistą od uzależnień.
Pozdrawiam
Małgorzata Mont