Jak schudnąć 15-20 kg po drugiej ciąży?

Jestem po drugiej ciąży, 157cm 68kg moim celem jest schudnąć do czerwca - 15-20kg waga z przed pierwszej ciąży 45 kg,

Dzień dobry,

Dieta odchudzająca jest to inaczej żywienie racjonalne oparte o:
- dobrej jakości produkty
- rezygnację z produktów przetworzonych; słodycze, białe pieczywo, mączne produkty.
- Spożywanie min 400g warzyw na dzień
- Picie wody ! 30ml/kg mc
- Regularną aktywność fizyczna

Żywienie dobiera się indywidualnie, zależnie od wyników badań i preferencji pacjenta.
Pozdrawiam serdecznie