Jak schudnąć bez diety?

Jak się zmienić wizualnie, jak schudnąć bez diety? Ćwiczę( biegam, jakieś ćwiczenia w domu) Jak pozbyć się kompleksów związanych właśnie z ciałem, bo przez to mam wrażenie, że nie mogę być otwarta i znaleźć chłopaka

Witam!
Dieta wpływa na lepsze efekty ćwiczeń. Nie trzeba stosować restrykcyjnych, ciężkich diet czy głodówek. Warto zadbać, aby dieta spełniała zasady racjonalnego/zdrowego żywienia. Wówczas nie będzie monotonna i nudna. Poprawi również Pani samopoczucie.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska