Jak schudnąć 10 kg w kilka miesięcy?

witam mam na imię Żaklina niedawno zaczęłam pracować co trochę utrudnia mi regularne ćwiczenia chciała bym schudnąć do czerwca 10 kg i nie wiem jaką mam zastosować dietę żeby mi pomogła. mam 24 lata ważę 65 kg zazwyczaj ćwiczę rano jeszcze przed śniadanie czyli ćwiczę na czo pracuje od godziny 13 do 22 i w tym czasie nic nie jem( takie warunki pracy na kuchnia a podjadać nie chcę ) ćwiczę naj miej 3 razy w tygodniu z Ewą Chodakowską "killera" i mam zamiar włączyć w 2dni wolne bieganie

 Sylwia Ogrodowczyk

Proszę nie ćwiczyć na czczo!!!! a dieta jedyna słuszna to spersonalizowana i dobbrana do aktywności fizycznej. Zaprawszamhttp://dbamodiete.pl/dieta-on-line/

Witam!
Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia.

Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska