Jak schudnąć? Ciągle jem

Witam. Mam 19 lat i potrzebuję jakiejś diety, żeby schudnąć 6 kg w 2 tygodnie, ponieważ zamierzam występować w zawodach i chciałbym być w trochę niższej kategorii. Przede wszystkim nie chciałbym stracić siły. Jeśli chodzi o wysiłek fizyczny, to prawie codziennie ćwiczę po 1-3 h. Bardzo mi trudno wagę stracić, bo bardzo dużo jem i nie mogę wręcz przestać, bo co zjem to za 5 min dalej jestem głodny. Ważę 70 kg przy 186 cm wzrostu. Nie chciałbym mieć po tej diecie efektu jo-jo, ani, żeby tłuszcz mi się odkładał, bo mam problemy z nim zwłaszcza na udach i brzuchu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

19 LAT ponad rok temu

Witam,

Będzie trudno stracić 6 kg w ciągu 2 tygodni, po pierwsze dlatego iż jesteś bardzo aktywny fizycznie i jest Ci niezbędna energia pochodząca z pożywienia, po drugi utrata takiej ilości kilogramów w tak krótkim czasie to ryzyko efektu jojo. Dlatego oprócz nieznacznego zmniejszenia ilości spożywanego pożywienia oraz wyeliminowania mało wartościowych, ale kalorycznych produktów (produkty typu fast food, gazowane i słodzone napoje, słodycze i inne) nie mogę zaproponować nic innego.

Pozdrawiam.