Jak schudnąć ok. 10 kg w miesiąc?

Witam, mam na i mię Michał i mam 25lat. Zależy mi na schudnięciu o około 10kg w miesiąc, moja waga to 84kg i trudno mi zejść poniżej niej. Ogólnie moje ciało jest smukłe tylko mój brzuch jest otyły. Przestałem jeść płatki z mlekiem bo miałem po nich rozwolnienie ale jogurty i innego rodzaju nabiał mi nie przeszkadza. Jem słodycze pije napoje gazowane i zacząłem jeść chrupki takie jak chipsy. Choruję na epilepsję więc biorę leki z tym związane. Mam pracę w biurze i po południu zwykle piję jogurt

Dzień dobry,

redukcja 10 kg w 1 miesiąc jest zbyt szybkim tempem - jest to niezdrowe. Zaleca się chudnięcie w tempie ok 0,5-1kg na tydzień. Aby uzyskać takie efekty najlepiej będzie, gdy zgłosi się Pan do dietetyka, który zaplanuje Panu odpowiedni sposób odżywiania się.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga

Polecam połączenie diety z treningiem. Dla najlepszych efektów proszę zasięgnąć porady dietetyka i trenera personalnego. Pozdrawiam