Jak schudnąć przed wakacjami?

Witam mam prawie 18 lat mam 1,67 cm wzrostu i ważę 55 kg. Za miesiąc wyjeżdżam za granice nad morze i nie mogę ubrać dwuczęściowego kostiumu bo czuję się grubo proszę o pomoc. Zapomniałabym od 4 miesięcy jestem wegetarianką ale i tak nie schudłam nic. Proszę o jakąś poradę.
KOBIETA ponad rok temu

Dieta wegetariańska z definicji nie jest dietą ubogokaloryczną - odchudzającą. Nie należy się spodziewać po niej efektu redukcji masy ciała. Samo zastąpienie mięsa suchymi nasionami roślin strączkowych czy orzechami nie spowoduje spadku masy ciała.
Na marginesie: ciało do wakacji należy przyszykować wcześniej. Fizjologiczna dieta w 30 dni nie jest w stanie już nic wskórać.