Jak się pozbyć okropnego flaka na brzuchu - schudnąć po ciąży

Mam okropnie rozciągnietą skórę na brzuchu i chciałabym się jej pozbyć. Taki flak... Proszę pomocy! Wymiary: brzuch 86 cm w pępku, talia 72, waga 55 kg, a wzrost 165 cm.  Wstydzę się strasznie swojego brzucha i chciałabym poprosić o jakieś rady, żeby pozbyć się tego. Przed ciążą ważyłam 49 kg, a w ciąży przytyłam 29 kg i przez 12 miesięcy, bo mój synek ma juz roczek udało mi sie schudnąć 23 kg.
ponad rok temu

Witam,

Jeśli chodzi Pani o rozciągnięta skórę będącą skutkiem zbyt szybkiej utarty masy ciała oraz przebytą ciążą, najlepszym sposobem będzie aktywność fizyczna, stosowanie kosmetyków ujędrniających oraz zabiegi u kosmetyczki. Polecam wykonywać na raz wszystkie te czynności, dzięki czemu z pewnością uzyska Pani pożądany efekt. Przykładowe ćwiczenia do wykonywania w domu znajdzie Pani na stronie.

Pozdrawiam.