Jak się pozbyć tych objawów zespołu pourazowego?

Witam w poniedziałek przeszłam operację usunięcia krwiak anadtwardówkowego i niewielkiego zewnętrznego spowodowane urazem zdjęcie szwów jest zapisana na 05.12 mój problem to objawy zespołu porazowego zaburzenia snu i jakby nerwicy natręctw, nie wiem czy to normalne ale jest ciężkie w funkcjonowaniu albo zbyt dużo wymagmnod siebie od raz,

Dzień dobry,
Doradzałabym konsultację z psychiatrą, gdyż pytanie to wymaga rozmowy na żywo a nie porady przez internet. Sądzę, że taki uraz i operacja to wyjątkowo trudne przeżycia i w takim przypadku może dojść do pojawienia się tego typy objawów. Nie powinna być Pani sama z takimi trudnościami i warto zwrócić się po pomoc do specjalisty, gdyż jest ryzyko że te objawy same nie minął.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psychologkulczycka.pl/