Jak poradzić sobie z wyrzutni sumienia po zdradzie swojego partnera?

Jestem sama po zdradzie mojego chłopaka nie jesteśmy już razem bo ja tego nie chcę jak mam zbudować nowy związek skoro nie mogę sobie z tym poradzić

Dzień dobry,
Niestety nie mogę udzielić prostych wskazówek przez internet na tego rodzaju problem i dlatego zachęcałabym do wizyty u specjalisty. Ciekawi mnie to dlaczego Pani nie chce z nim być i jaki jest jego stosunek do zaistniałej sytuacji. Sądzę, że budowanie nowej relacji na ten moment byłoby dla Pani niemożliwe i opisane trudności warto omówić szerzej w gabinecie.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psychologkulczycka.pl/