Jak poradzić sobie po rzuceniu przez partnera?

Zostawił mnie chłopak po 3latach związku mimo że codziennie mówił że kocha że będziemy na zawsze. Jeszcze w poniedziałek rano powiedział że mnie kocha przed wyjściem do pracy. Dziś mija 4 dzień. Ja nie daje rady ciągle płacze nie mogę oddychać. Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Pamiętam tylko te dobre chwilę. Mój organizm od środka mnie zjada, nie jem, budzę się wcześnie, nie chcę wychodzić do ludzi. Co mam zrobić, jakieś tabletki?

Dzień dobry,
Doradzałabym wizyty wspierające u psychologa/psychologa psychoterapeuty z którym mogłaby Pani przepracować trudność. Jeśli odczuwa Pani taką potrzebę to warto skonsultować się również z psychiatrą, który przepisze Pani leki na uspokojenie. W takiej sytuacji dobrze gdyby miała Pani wsparcie najbliższych oraz wychodziła z domu i miała wypełniony czas różnymi aktywnościami. Bardzo Pani współczuję i ciekawi mnie to, co było powodem nagłego rozstania. Sądzę, że warto omówić to bardziej szczegółowo z psychologiem. Mam nadzieję, że jeszcze wszystko wróci do normy i tego też Pani życzę.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/