Jak sobie pomóc w samotności?

Jestem bardzo samotna, nie moge sobie z tym poradzic, dodatkowo ostatnio pojawily sie zaburzenia w odzywianiu.. nienawidze swoiego wygladu.!! nie jestem w stanie opisać mojego calego problemu ujmujac go kilkanascie slow.. lecz pragne byc szczescia.. ale nie zasluguje chyba na nie.. nie wiem co mam robic.. ? pomozcie.. ?

Pozdrawiam,
Justyna Owczarek- Skoneczna

Mgr Beata Szymik Psycholog, Zabrze

Proponuje udać się do psychologa lub psychoterapeuty. Jest wiele rzeczy, które panią niepokoją i będzie o czym rozmawiać.
Beata Szymik

Witam
Malo Pani pisze o objawach i tym od czego zaczęło się Pani gorsze samopoczucie . Najlepiej skontaktować się ze specjalistą psychologiem, który pomoże ustalić podłoże i przyczyny gorszego samopoczucia, nielubienia swojego wyglądu , pomoże wzmocnić Pani samoocenę, organizować czas , tak , by czuła się potrzebna i ważna i wzmocni Pani energię do działania i umiejętności odpoczywania.
Pozdrawiam i życzę cierpliwości w poszukiwaniu możliwości pozytywnego wyrażania siebie i swoich potrzeb, spotykania się z przyjaciółmi .
Anna Ręklewska psychoterapeuta

Witam Panią,
z tego, co Pani opisała można wyczuć wiele cierpienia, osamotnienia, bólu... W Pani przypadku zachęcam do psychoterapii, dzięki której będzie Pani mogła odnaleźć źródła swojego samopoczucia, wprowadzać zmiany w swoim życiu i zacząć się nim cieszyć. Pomocna może być w Pani sytuacji psychoterapia w ujęciu systemowym, która problem widzi szerzej i w polu widzenia ma całą rodzinę.

Pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki
Izabela Makowska-Trzeciak