Jak sobie radzić z nadmiernym stresem?

Witam! Jakieś 2 lata temu przypadł moment kiedy jakby wyczerpał się mój limit stresu - nigdy się niczym nie przejmowałem - a od tamtej pory 'średnie' rzeczy zaczęły mnie stresować. Potem rok pracowałem w dobrej atmosferze, ale jednak w korpo. Teraz mam o wiele spokojniejszą pracę, jednak coś się zmieniło na gorsze. Często bywam spięty, ale nie mięśniowo tylko tak jakby w środku. Przy czym używki, muzyka pomagają mi tylko na bardzo krótko. Ponadto stresują mnie małe rzeczy np. dziś pojawienie się kanara kiedy miałem bilet:/ Co mi jest i jak naturalnymi sposobami sobie z tym poradzić? Ogolnie nic mnie nie boli i mam w miarę dobre samopoczucie

Gdyby interesowała Pana terapia on-line zapraszam.
Aby się zrelaksować proszę znaleźć sobie swój sposób: sport, ciepła kąpiel, taichi lub trening autogenny (robimy go tylko wtedy, gdy mam w miarę dobry nastrój).
Pozdrawiam serdecznie
Łucja Fitchman

Witam,
zalecany jest zdrowy styl życia, relaksacja psycho -fizyczna, medytacja, wskazany jest sport (aktywność fizyczna), etc.
Pozdrawiam serdecznie