Jak sprawdzić zawartość tkanki tłuszczowej w piersiach?

Chciałabym się dowiedzieć, czy istnieje jakiś sposób, aby sprawdzić jaką mam zawartość tkanki tłuszczowej w piersiach? Mam miseczkę F, wybieram się do dietetyka i bardzo mi zależy na pomniejszeniu biustu o minimum 2 rozmiary, ponieważ utrudniają mi one codzienne funkcjonowanie. Stąd moje pytanie, czy jest taka możliwość?

Witam, niestety nie ma norm i właściwego sposobu pomiaru tkanki tłuszczowej wyłącznie na biuście. Dieta redukcyjna zazwyczaj pozwala zmniejszyć obwód biustu, ale nie ma reguły jak dużo.