Jak usunąć nadmiar witamin z grupy B z organizmu?

Witam.przez ponad rok brałem duże dawki witamin z grupy b.zatrulem się nimi.jak można je usunąć z organizmu?

Witaminy wodorozpuszczalne organizm sam usuwa z organizmu z moczem. Polecam cierpliwość i mądrą zdrową dietę bez suplementów. Pozdrawiam

Dzień Dobry,

nie ma takiej konieczności. Nadmiar witamin przyjmowanych z suplementów już dawno został wydalony z organizmu.
Jeśli chodzi o zatrucie, na jakiej podstawie zostało to określone? Konieczna głębsza diagnostyka.

Pozdrawiam,
www.nutricus.pl