Przyswajania naturalnych i syntetycznych witamin

Witam. Jadłem syntetyczne witaminy i minerały przez rok czasu i mam pytanie,czy podczas jedzenia tych suplementów organizm najpierw przyswaja te syntetyczne witaminy i minerały a nadmiar tych naturalnych wydala czy na odwrót ? że najpierw te naturalne przyswaja a potem chemiczne wydala ?. Moje drugie pytanie brzmi czy jest możliwe że organizm po odstawieniu syntetycznych witamin nie chce przyswajać tych naturalnych ?. Proszę o radę.

Nikt nie wie jak się wchłaniają syntetyczne witaminy, bo tego się ne bada ale doniesienia naukowe mówią o tym, że wchłanialność jest na poziomie zaledwie 5%. Do tego jeśli były to suplementy wielowitaminowe to na pewno organizm nic z tego nie przyswoił, bo witaminy mają różne drogi wchłaniania, inną rozpuszczalność itp. Nie ma takiej możliwości, że organizm przyswaja witaminy z suplementów a z produktów naturalnych nie.