Jak w końcu wyleczyć grzybicę u placów u nóg?

Witam jestem po badaniu mykologicznym i nie stwierdza się grzyba na moich palcach u stóp.a od jakichś 4 lat borykam się z problemem i nie mogą mi pomóc. Lekarz który badał moje śmierdzące wydzieliny z pod paznokcia gdzie w połowie się już odklejają stwierdził że to nie grzyb a jakaś bakteria. Jest lekarz w Warszawie który zajmuje czy specjalizuje się w takim leczeniu bakterii. Idzie lato i nie mogę ciągle chodzić w zakrytych butach. Błagam

Lek. Michał Lenard

Konieczne jest pozostawanie pod opieką dermatologa, który określi przyczynę dolegliwości (grzyb, czy bakteria) i zdecyduje o odpowiednim leczeniu. Pozdrawiam!