Jak wyleczyć nerwicę lęków?

Witam serdecznie, mam 24 lata od 4 tygodni męczę się z nerwica i depresją spowodowaną bezsennoscią która zrujnowała mi życie. Zawsze bylam pewną siebie i zadowoloną osobą z wielkimi prespektywami i planami na życie, coś spowodowalo, ze 3,4 tygodnie temu nie moglam zasnac kilka dni pod rząd (3 noce bez snu) pozniej spałam po lekach, następnego dnia znow nie mogłam spać całą noc i tak w kółko aż do dziś, udaje mi sie zasnąć tylko po stilnoxie i to nie zawsze. Bylam na pogotowiu kilka razy gdzie wyszlo, ze mam niski potas (od tego czasu codziennie go uzupelniam). Do tego doszły silne lęki i głośne szum w glowie, z biegunką męczę się juz 4 tydzien, ciągle skręca mnie w brzuchu i z trudnością wykonuje podstawowe czynności. Do tego doszły myśli samóbojcze spowodowane przede wszystkim zlym stanem fizycznym (szum w glowie, brak apeptytu) Zupelnie nie czuję się sobą, nic nie jest w stanie wywolac u mnie usmiechu, ciągle się boję, nie wiem co mi sie stało. Moje pytanie brzmi czy taka silna nerwice lękową można wyleczyc?

Witam Panią,
Istnieje wiele przyczyn bezsenności, zaburzeń snu.
Bezsenność ma najczęściej podłoże psychologiczne.
Do najczęstszych przyczyn bezsenności należą przeżywane emocje,
stres, zaburzenia nerwicowe, lęki, depresja i wiele innych.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji, po wnikliwym wywiadzie i zbadaniu
okoliczności, które doprowadziły do opisanych przez Panią
zaburzeń snu.
Zarówno zaburzenia lękowe jak i depresję oraz bezsenność
można i trzeba wyleczyć na drodze odpowiednio
dopasowanej psychoterapii.
Aby wyleczyć bezsenność i towarzyszące jej zaburzenia,
należy poznać dokładnie naturę Pani problemu,
dotrzeć do jego źródeł i na tej podstawie opracować
właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani uporać się z zaburzeniami lękowymi,
bezsennością oraz ich przyczynami i konsekwencjami
a także pozostałymi problemami natury psychologicznej,
dzięki czemu odzyska Pani spokój, równowagę wewnętrzną
i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
konsultacje@psycholog24online.pl
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl