Jak wyzdrowieć i nie myśleć o próbach samobójczych?

Poniewaz mam tylko 500 znajomych na pisze krotko. 2 Lata temu mialam nie mile zajscie z Pewna osobka ktora po raczej dluzej czesci (poniewaz Nigdy wczesniej nie przedawkowalam lekow) doprowadzila mnie do naduzycia lekow przeciwbolowych tylenol. Na dodatek popilam wino. Myslalam ze bede dead, ale widzialAm tylko gwiazdki za oczami. Zrobilam to 2 razy. Ale zylam. Teraz zaluje tego bardzo Bo Wiem ze nie warto bylo. Problem jest taki ze chce wyzdrowiec. Jak moge wyzdrowiec, prosze bardzo o pomoc.

Witam Panią
Jak Pani chce wyzdrowieć to polecam najpierw pójście na konsultację do psychoterapeuty, umówienie się na regularną terapię oraz warto by skonsultować swój stan psychiczny z psychiatrą.
pozdrawiam
Anna Suligowska

To, że chce Pani wyzdrowieć, to raczej nie jest problem- to może być dobry początek do szukania ROZWIĄZANIA. Pierwszy krok ma więc Pani za sobą. Drugim może być- co zdecydowanie sugeruję- konsultacja psychiatryczna oraz decyzja o rozpoczęciu psychoterapii. Pozdrawiam, Justyna Owczarek- Skoneczna

Witam. Proszę jak najszybciej zwrócić się po pomoc do psychologa, psychoterapeuty, psychiatry. Warto zastanowić się nad "problemem" który Panią zagryza, bo on może być powodem podejmowaniem owych prób. Cierpieniu można sie przeciwstawić, zrozumieć jego przyczynę i przestać cierpieć. Spojrzeć na życie z innego punktu widzenia. Czego Pani życzę