Jak wzbudzić w mężu pożądanie?

Witam, jestem mężatką od 5 miesięcy i w zasadzie od dnia ślubu zapominam czym jest seks. Nie mamy dzieci, mamy ustabilizowaną sytuacje życiową, stałą i dobrze płatną pracę, słowem niczego nam nie brakuje. Przez pierwsze 2 miesiące bardzo źle się między nami układało i w zasadzie żyliśmy osobno. Mąż bardzo mnie zawiódł i nie umiałam mu wybaczyć, w końcu jednak zdecydowałam się dać mu jeszcze jedną szansę i nie przekreślać naszego małżeństwa. Mąż zaczął się starać, wspierać mnie i częściej ze mną rozmawiać. Jednak jedno się nie zmieniło- zima w naszym łóżku. Próbowałam różnych metod, seksowny ubiór, bielizna, romantyczne kolacje, nastrojowa muzyka, świece, mogę nawet tańczyć przy mężu nago i nic na niego nie działa. Przeprowadzałam z nim już szczere, spokojne rozmowy na ten temat, w końcu nawet awantury i w kółko słyszę to samo, a to zmęczony, a to śpiący, a to zbyt najedzony, zbyt napity, a to nie ma takiej potrzeby i seksu jak nie było tak nie ma. Dobrze się między nami układa, dogadujemy się, a w kwestii spraw łóżkowych mąż nieustannie nie ma ochoty. Nie wiem już co robić, kocham męża i nigdy bym go nie zdradziła, ale ostatnio zdarza się, że przemyka mi to przez myśl :( Nie wiem już co robić i nie ukrywam, że kompletnie sobie z tym nie radzę, zaczynam zastanawiać się nawet, czy problem nie leży gdzieś we mnie. Bo naprawdę nie rozumiem jak świeże małżeństwo może mieć taki chłód w sypialni. Dodam tylko, że przed ślubem nigdy nie musiałam namawiać obecnego męża, zawsze miał czas, siłę i chęci. Wszystko zmieniło się od dnia ślubu, nawet w noc poślubną mój mąż wolał obejrzeć film i położyć się spać, zamiast spędzić ze mną namiętną noc. Nie wiem już co mam robić, jak pobudzić w mężu pożądanie? Nie umiem znaleźć już żadnego sposobu.

Proszę pamiętać, że w sytuacji, w której mąż nie zechciałby skorzystać z konsultacji seksuologicznej, bardzo ważne jest, aby Pani sama zadbała o siebie i uzyskała wsparcie psychologiczne w zaistniałej sytuacji.
Zdarza się niestety tak, że w relacji następuje kryzys i tylko jedna strona chce ten kryzys pozytywnie rozwiązać. Zadaniem strony "aktywnej" (czyli Pani) jest wtedy zadbanie o siebie. Konsultacja seksuologiczna jest dobrym pomysłem.
Pozdrawiam i życzę dużo pomyślności!
seksuolog@grabowski.gr