Co zrobić, jeśli mąż mnie unika?

Co zrobić jeśli mąż mnie unika??? Jesteśmy małżeństwem 12 lat,mamy 2 córki.od jakiś 10 miesięcy mój mąż nie sypia ze mną.Kiedy pytam co się dzieje,odpowiada że nic.wczoraj np.ja chciałam doprowadzić do zbliżenia Ale leżał bez ruchu, taki zimny i nie zareagował na mnie.przez to wszystko jest między nami bardzo zle.dochodzi do kłótni o bzdury które kończą się tym, że strasznie wyzywa.potem są ciche dni i mam wrażenie że mu to pasuje.dla niego liczy się tylko praca i koledzy z pracy.proszę o odp

Dzień dobry!

Sytuacja z pewnością jest dla Pani trudna, ale nie znając opinii, zdania, argumentów męża, trudno zgadywać, jaka może być przyczyna jego niechęci do seksu. Wspomina Pani, że zaczęło się to 10 miesięcy temu. Jeśli jest to tak jasno określony moment w czasie, być może równie konkretna jest przyczyna. Nieco inny jest wachlarz możliwych przyczyn (a co za tym idzie i rozwiązań), jeśli Państwa współżycie przez cały okres małżeństwa było coraz rzadsze i pogarszało się stopniowo. Z pewnością warto, aby mąż wiedział, że zauważa Pani zanik współżycia, cierpi Pani z tego powodu i jest dla Pani ważne, abyście znów oboje byli w małżeństwie szczęśliwi, rozwiązali ten problem. Drogą jest np. podjęcie terapii małżeńskiej lub wizyta u seksuologa.

Pozdrawiam!

Witam. Cos tam ewidentnie dzieje się w mężu, wiec na pewno nie nic. Może pani zastanowić się jakie ma myśli co się może dziać.