Jak zerwać relacje z byłym mężem?

Co zrobic by fałszywy były maź przestał mi psuć opinie ze ma żonę chora ze sobie nie radzi z życiem jak sie go pozbyć całkowicie z zycia i by sie mną nie interesował juz niedługo rozwód a on jeszcze mnie męczy miał 5-6 przyjaciółek przede mną i one rownież miały te same problemy z tym possesywnym i chorym egoistycznie człowiekiem wysyła za mną i psychologów itd...) by udowodnić ze mam problemy jak go odsunąč z mojego i syna zycia????

Witam,

Proponuję zgłosić sprawę na policję, gdyż były partner ewidentnie nie zamierza dać Pani spokoju sam z siebie. Jego Pani nie zmieni.

Pozdrawiam