Mieszkanie z mężem pomimo zakazu zbliżania

MOZ DOSTAL ZAKAZ ZBLIZANIA SIE DO DOMU DO NAS ALE MIESZKA TU NIEDAJE MI SPOKOJU DZIEN NOC CHODZI ZA MNO WSZYSCKIM DZWONI OPOWIADA ZE JA TYLKO O ROZWODZIE NIEDAJE MU SPOKOJU OBWINIA NIE POPROSTU O WSZYSTKO SPRAWA WYGLODA ....jak wygloda.ROBIE WSZYSTKO BY SIE ROZWIESC ALE NAJTRUDNIEJ SIE ROZWIESC NIEMAJOC GDZIE ISC WE FRANCJI WYNAJOC MIESKANIE TO CIEZKI TEMAT KUPILISMY DOM SPLACAM WSZYSTKIE FACTURY ZA MIESIOC WRACAM DO PRACY MOZE UDA MI SIE WYTRZYMAC TO WSYZTSKO I NIEZWARIOWAC

Mgr Adam Horak Psycholog

Nie można ot tak sobie "zwariować" tylko z powodu trudności małżeńskich. Powoli widzi Pani rozwiązanie nabrzmiałych trudności, chcąc podjąć pracę zarobkową. To dobre rozwiązanie, które pozwoli Pani nabrać pewności siebie, podreparować budżet domowy i na kilka godzin odseparować się od męża. Znacznie to lepsze od szybkiego rozwodu. Uciążliwe telefony męża do znajomych można najzwyczajniej ignorować. Tłumacząc się przed nimi, w pewnym sensie przyznaje się Pani do czegoś, czego Pani nie robi, a to tylko może wzmacniać frustracje męża.