Jak zmniejszyć popęd u mężczyzny?

Witam. Ponawiam pytanie dotyczące sposobu zmniejszenie popędu u mężczyzny. Żona nie należy do osób, które potrzebują często uprawiać seks. Czasem przerwa trwa nawet kilka miesięcy przez co dochodzi między nami do kłótni, oddalamy się od siebie. Żona przyznaje, że to Ona jest problemem ale nie robi nic żeby to zmienić. Już brak mi pomysłów, stąd moje pytanie.

Dzień dobry!

Potrzeby seksualne są zazwyczaj objawem dobrego zdrowia, stąd nie stosuje się ich obniżania, bo byłoby to okaleczenie zdrowej osoby. Właściwym kierunkiem jest rozważenie wspólnej konsultacji z seksuologiem razem z żoną i terapia małżeńska.

Pozdrawiam!