Czy są jakieś środki, które obniżają popęd u mężczyzn?

Witam, mam 20 lat i od ponad 3 lat jestem w związku. Jeszcze nie współżyliśmy z moją partnerką chociaż ja bardzo bym tego chciał, bo mój popęd jest bardzo wysoki, a jej libido jest równe zeru. Jest mi bardzo ciężko z tego powodu, ale nie chcę jej zmuszać, bo bardzo ją kocham przez co moje pytanie brzmi czy są jakieś środki, które obniżają popęd u mężczyzn, ponieważ jest nam przez to bardzo źle i czuję, że przeze mnie nasz związek się sypie, a naprawdę bardzo mi na niej zależy. Dziękuję i pozdraw

Dzień dobry!

Istnieją takie środki, ich stosowanie możliwe jest jednak tylko w ściśle określonych przypadkach - nie powszechnie. Zazwyczaj libido, potrzeby seksualne są objawem dobrego zdrowia, stąd obniżanie ich u zdrowego mężczyzny byłoby jego okaleczaniem.

Polecam raczej analizę sytuacji partnerki, której "libido jest równe zero" oraz Państwa wspólnej sytuacji jako związku.

Pozdrawiam!