Jak zmniejszyć swoje libido?

Chciałbym jeszcze raz zapytać jak można skutecznie pozbyć się libido, chęci na sex wszelki? Tylko proszę nie odpowiadać że chęci to objaw zdrowia. Mam 40 lat i od jakiegoś czasu te chęci sprawiają tylko "bol". Chcę się skupić na innych sprawach. Żonę i dzieci mam, sex już mi nie potrzebny.

Szanowny Panie, w tej sprawie proszę udać się do lekarza seksuologa. O ile można farmakologicznie obniżyć poziom libido, o tyle jest to sprawa mogąca budzić wątpliwości i pytania. Z pewnością trzeba to omówić z lekarzem.
Być może potrzebne będzie wsparcie psychologiczne.