Jak znaleźć dobrego terapeutę?

Mam OCD i od niej depresja powstala(niepokoj,lek uogolniony,niechec do zycia,mysli o smierci,brak energii).Psychiatra mowi,ze to zaburzenia lekowo-depresyjne,nie depresja kliniczna.Jaka terapie podjac,jak dlugo trwa i jak znalezc dobrego terapeute,nie oszusta?.Chcialam,by objawy sie zredukowaly(bralam asentre,trittico i mozarin i nic nie dzialoa.Mam juz to 7miesiecy,male dziecko i zyc mi sie odechciewa,jak cos takiego moze byc.Czy fraktycznie leki nie moga troche ylikwodowac tych przykrych objawow,by rozpoczac psychoterapie?pomocy

Szanowna Pani,
wskazana jest psychoterapia poznawczo - behawioralna, krótkotrwały proces terapeutyczny ukierunkowany na problem, wykazuje wysoką skuteczność, w tego typu zaburzeniach, zalecana jest systematyczność.
Pozdrawiam serdecznie