Jak znaleźć w sobie wolę walki?

Co robić kiedy moje marzenia zostały rozwiane przez rodzinę? A w zasadzie chodzi mi o to jak znaleźć to siłę i wolę do walki kiedy jest się blisko kresu?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Co ja czuję w związku z Pani pytaniem? (proszę zwrócić uwagę, że wypowiedź Pani zawiera bardzo mało treści, dlatego moja odpowiedź zawierać będzie tylko moje intuicje, które mogą być błędne.) Przede wszystkim znajduje się Pani na początku życia, wobec tego nikt nie będzie w stanie rozwiewać Pani marzeń, jeśli tylko zechce Pani wykonywać nawet drobne kroki w kierunku ich realizacji. Moja uwagę zwraca jakieś zamykanie perspektywy Pani spojrzenia. Proszę o ile to możliwe spojrzeć na sprawy z lotu ptaka, szerzej, widząc większy obszar. Może udało by się Pani zmienić perspektywę? Na jaką? Otóż zamiast koncepcji wysiłku, walki, przyjąć spojrzenie na świat jako na róg obfitości, w którym może Pani swobodnie sięgać po to co Pani chce.
Gdyby potrzebowała Pani wsparcia, można skorzystać np. z konsultacji z psychologiem.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski